نتایج جستجو برای عبارت :

لاته و کروسان

امسال دومین چلنج جامعۀ لاته آرت ایران در روز های ی دوازدهم ، سیزدهم ،چهاردهم آذرماه برگزار خواهد شد. مانند سال پیش، این چلنج با سایر مسابقات متفاوت خواهد بود تا به صورت رقابت دوستانه، باریستا ها و لاته آرتیستان دور هم جمع شویم و توانایی های خودمان را در شرایطی متفاوت بسنجیم.
ادامه مطلب
دستگاه بسته بندی کروسان با قابلیت نصب سلفون تا عرض 50 سانتی متر و سرعت بسته بندی 20 تا 120 بسته در دقیقه و نیروی محرکه 1 عدد الکتروموتور و 1 عدد گیربکس در ماشین سازی مسائلی طراحی و تولید می گردد. این دستگاه با قابلیت هایی نظیر کنترل و تنظیم سلفون توسط صفحه نمایش لمسی، سیستم تاچ اسکرین، سیستم plc بسیار قوی، تنظیم حرارت به صورت دیجیتال، تغییر سرعت و سایز بسیار ساده و ... می باشد.
سلام،
صبح همه شما خوانندگان محترم بخیر.
نمی‌دانم آیا این وبلاگ هم به وضعیت سایر تصمیماتی دچار می‌شود که پر شور و حرارت شروع‌شان می‌کنم و بعد از مدتی که تَبَش درونم خوابید، رها می‌کنم یا که این‌بار جور دیگری است. مثالش وبلاگ قبلی‌ام است،  درحالیکه یک سال است به‌روزش نکرداه‌ام هر روز صبح فقط بازش می‌کنم و می‌بندم و می‌روم تا فردا صبح.
شاید این‌بار فرق کند. شاید همین ناشناس بودن کمک کند تا این شور و حرارت بماند. شاید همین ناشناس بودن بزن
نوشیدنی قهوه کورتادو از جمله نوشیدنی‌های منوی قهوه با شیر هستش که ریشه اسپانیایی داره و برای زمان‌های مختلف در طی روز مناسبه. احتمالا از نام‌های مختلف نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو گیج شدین! لاته، کاپوچینو، موکا، فلت وایت و … حالا هم که کورتادو!
یک نکته کلیدی که می‌تونه برای به خاطر سپردن بهتر انواع نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو کاربردی باشه، اینه که: همه نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو (لاته، کورتادو، فلت وایت و …) از ترکیب: اسپرسو، شیر و فوم
۱. با شوهری رفتیم مترو سواری برا سرکار رفتن [همه چی یادش رفته:دی]
۲. رفتم خونه دوس جون + باهم رفتیم خرید [یه عالمه کاموای رنگی رنگی قشنگ خریدم برا شوهری و مامی و خاله جون .. کیف نو خریدم که تولید کننده با سلیقش با هر پارچه گرفته همه چیشو درست کرده ک درنتیجه سرتاپاتو میتونی ست کنی @rangtarang ] + رفتیم اون کافه رستورانه که مث جنگله کافه لاته و کارامل لاته و چیز کیک خوردیم
۳. بارون تند تق تقی + دوتا بچه پیشول پیدا کردیم که یه پیشی بزرگه نمذاش غذا بخورن براشو
سلیقه موسیقایی ام برگشته. با "دو شب" سورنا سر تکان میدهم و اهنگ "دوسال" که نمیدانم خواننده اش کیست را روی تکرار میگذارم. رپ های جدید و خوب به دستم میرسد و من سر راه از بهرام هم لود میکنم. دوره بازگشت ادبی به سمت رپ! 
کمی باید فکر کنم ببینم قدیم ها چه رپ هایی را گوش میدادم. برگردم سمت همان ها. سورنا و بهرام که حسابشان سوا، صادق، شایع. یک پسره ای هم بود که اسمش را یادم نیست! 
 تصورم از بزرگ شدن این بود که مثلا بنشینم توی کافه موکا و لاته و امثالهم بخور
نوشیدنی دلچسب پیکولو لاته

نوشیدنی دلچسب پیکولو لاته:
پیکولو لاته (Piccolo Latte)
پیکولو لاته یکی از قهوه هائیست که مدت زمان زیادی از اضافه شدن آن به منوی کافی شاپ ها نمی گذرد. این قهوه نیز از ترکیب ریسترتو، شیر و کف شیر به وجود می آید و می توان گفت همان کافه لاته است در اندازه ی کوچکتر. برای اولین بار پیکولو لاته در کافه های سیدنی به منو اضافه شد و به مرور به مکان های دیگر راه پیدا کرد.گفته می شود با توجه به حجم کم این قهوه، در شروع از آن برای آزمو
نوشیدنی دلچسب پیکولو لاته

نوشیدنی دلچسب پیکولو لاته:
پیکولو لاته (Piccolo Latte)
پیکولو لاته یکی از قهوه هائیست که مدت زمان زیادی از اضافه شدن آن به منوی کافی شاپ ها نمی گذرد. این قهوه نیز از ترکیب ریسترتو، شیر و کف شیر به وجود می آید و می توان گفت همان کافه لاته است در اندازه ی کوچکتر. برای اولین بار پیکولو لاته در کافه های سیدنی به منو اضافه شد و به مرور به مکان های دیگر راه پیدا کرد.گفته می شود با توجه به حجم کم این قهوه، در شروع از آن برای آزمو
کافه لاتهCafé Latteهر روز با یک کافه لاته از خودتان پذیرایی کنید.باکیفیت ترین دانه های قهوه عربیکا و روبوستا با گانودرما همراه با ترکیب (خامه و شکر درصورت تمایل) شما را به یک لاته خامه ای دعوت می کند. طعم شیرین و خامه ای برای شروع روز بدون نیاز به صرف زمان طولانی برای آماده کردن لاته روزانه حاوی گانودرما لوسیدوم طبیعیگورمت کافه لاته چیست؟کافه لاته ترکیبی لذیذ از کافه اسپرسو و خامه است.در واقع، کافه لاته یک واژه ایتالیایی برای شیرقهوه است.باکیفی
پیش از اشاره به خواص گانودرما لاته در این نوشته به بررسی خواص قارچ گانودرما لوسیدوم و علت فرآوری آن همراه با انواع قهوه می پردازیم.
کافه لاته
کافه لاته نوعی نوشیدنی بر پایه قهوه است که از ترکیب شیر با قوه ی اسپرسو تهیه می شود. در واقع لاته به معنی شیر است و در خانواده قهوه های لاته از شیر استفاده می شود. با ترکیب قهوه ی اسپرسو با شیر داغ و پوشاندن روی آن با کف شیر، قهوه لاته آماده خواهد شد.
این دسته از انواع قهوه به خاطر طعمشان طرفداران زیادی د
پیچر به ظرف مخصوص تهیه کف شیر گفته می‌شود که برای استفاده در زیر نازل بخار اسپرسو ساز ها تعبیه شده است. این ظرف از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده و برای گرم کردن شیر نیز می‌توانید از آن استفاده کنید. ویژگی منحصر به فردی که این پیچر دارد طراحی دسته‌ی آن می‌باشد که بصورت ارگونومیک تعبیه شده است و آن را برای تهیه‌ی لاته آرت بسیار مناسب ساخته است.
 پیچر شیر استیل (پارچ شیر) لته آرت ,با بدنه ی تمام استیل و مدرج (بر واحد میلی لیتر) برای استفاده، در زیر
شاید برایتان عجیب باشد چون برای خودم هم عجیب بود امّا از دو سه هفته قبل رفتن مدام فکر می‌کردم که ممکن است در این سفر بمیرم. اینکه این ترس عجیب و بی‌معنی از کجا به دلم راه پیدا کرده بود بماند، امّا رهایم نکرد تا وقتی که هوا تاریک شد و بالاخره خستگی‌ام در رفت و چمدانم را سامان دادم و دوش گرفتم و با شکم سیر از هتلم در پاریس زدم بیرون. سالم به مقصد رسیده بودم، شب روشنی بود، باران لطیفی می‌آمد، پیاده‌رو به کلاژی از برگ‌های زرد خیس تبدیل بود
شاید برایتان عجیب باشد چون برای خودم هم عجیب بود امّا از دو سه هفته قبل رفتن مدام فکر می‌کردم که ممکن است در این سفر بمیرم. اینکه این ترس عجیب و بی‌معنی از کجا به دلم راه پیدا کرده بود بماند، امّا رهایم نکرد تا وقتی که هوا تاریک شد و بالاخره خستگی‌ام در رفت و چمدانم را سامان دادم و دوش گرفتم و با لباس‌های تمیز و شکم سیر از هتلم در پاریس زدم بیرون. سالم به مقصد رسیده بودم، شب روشنی بود، باران لطیفی می‌آمد، پیاده‌رو به کلاژی از برگ‌های ز
کلاس کافی شاپ – مجموعه کافه داری برگزار کننده دوره های جامع کافی شاپ با متد بین المللی و بهره مندی
از بهترین تجهیزات روز دنیا و بهترین کادر اساتید حاضر در مسابقات کشوری باریستا و قهوه
میباشد که دوره های اموزشی خود را از پایه و بصورت صفر تا صد از عملی تا تئوری طبق
سرفصل های انجمن بین المللی قهوه آموزش میدهد
مدت زمان دوره فشرده کافی شاپ
کلاس های جامع کافی شاپ مجموعه کافه داری در یک بازه یکماهه و طی ۷ جلسه ۳ ساعته برگزار میگردد
که جهت رفاه حال ه
کلاس کافی شاپ – مجموعه کافه داری برگزار کننده دوره های جامع کافی شاپ با متد بین المللی و بهره مندی
از بهترین تجهیزات روز دنیا و بهترین کادر اساتید حاضر در مسابقات کشوری باریستا و قهوه
کلاس های جامع کافی شاپ مجموعه کافه داری در یک بازه یکماهه و طی ۷ جلسه ۳ ساعته برگزار میگردد
که جهت رفاه حال ه
   خواص گانودرما:    خواص
ضد باکتریایی –کاهش فشار خون-کمک به انعقاد خون-خواص ضدایدز وضد
تومور-کاهش قندخون-پیشگیری بیماری کبدی-آنتی اکسیدان بسیار قوی-جلوگیری از
بیماری های قلبی –کندکردن روند پیری-درمان بی خوابی –درمان خستگی
مفرط-درمان عفونت های ویروسی-درمان زخم معده-درمان افسردگی و ناتوانی
جنسی-تقویت کنندگی سیستم ایمنی بدن   *میزان آنتی اکسیدانی که در این کافه ها بکار رفته از تمامی سبزی جات و میوه جات بیشتراست .  * هربسته از این کافه ح
عه
دیدی چی شد؟
دومین سالروز وبلاگ رسید و رد شد رفت و من بی ذوق نیومدم بنویسم که ای مخزن الاسرار تولدت مبارک
نمیدونم تا کی برام بمونی 
نمیدونم اصلا روزی میرسه که تو رو یادم بره
نمیدونم حتی لازمه که بنویسم یا نه
ولی تو وبلاگ عزیزم! تو هیچ چیز به جهان اضافه نمیکنی :)) بار علمی و ادبیت صفره تو صرفا غرولند های منی 
ولی یه روزی که جهانیان به این نتیجه برسن که همه ول معطلن شاید یه بنی بشری بیاد و این هجویات بی محتوا رو بخونه و بگه ... نمیدونم باید ببینیم
انواع قهوه

شما هم موقع انتخاب قهوه گیج می شوید و نمی دانید دقیقا هر کدام از اسامی نوشته شده در منوی نوشیدنی ها چه جور قهوه ای است؟ این راهنمای ساده، این اسامی و طرز تهیه هر کدام را به طور خلاصه به شما خواهد گفت تا دیگر در کافه سردرگم نباشید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

اسپرسو (Espresso)

این تصور نادرست وجود دارد که اسپرسو یک دانه است. در واقع کلمه اسپرسو به روش خاصی از دم کردن قهوه گفته می شود. اسپرسو نوعی قهوه است که در دستگاه اسپرسو دم می ش

همه ی دیروز بد حال بودم و بی قرار و گریان و رنجور و عوضی!دم غروب خودم را بردم بیرون و برایش بلیت سینما خریدم.آدامس دارچین و یک تکه کیک شکلاتی.یک فنجان قهوه ی لاته هم سفارش دادم که دختر کافه دار سینما یک لیوان بلور اندازه ی پارچ، لاته آورد برایش.خودم فیلم را دید و مثل همیشه کی مرام را نپسندید و عوضش دولتشاهی و پیرمرد بازنشسته ی معلم که پدر بود را پسندید و سری تکان داد.پسر جوان صندلی کناری کل فیلم را با موبایل حرف زد. یک جا طاقت خودم طاق شد برگشت
متن آهنگ حصین و ام جی به نام 12 به بعد - متن آهنگ
متن آهنگ
[ورس یک]
فازا فضائیه جو سنگینه
کوچه های اطرافو بستن دیگه
یکی یه چی دستم میده
میگم مستم حاجی این بد سمیه
دیر شده اینا تازه دارن میان
دستشون گله انگار خواستگارن اینا
اونا هم که یه کم تازه کارن بیان
پا بد میشن و یهو فاز ما رو هم میگ*ن
اینطرفا تو مثبتی نیا
اینجاها نیست حاجی صحبت حیا
سوسکی میان اَ پشت در حیات و
لنگا میرن برا مشتری هوا
شب میشه باز دراکولائم من
لوله میشن چرا پولام من؟
یه سری هم روی
من طرفدار قهوه نیستم پس زیاد سمت درست کردنش نمیرم
ولی این رسپی که دیدم چه جالب بود گفتم شاید ندونید 
کلا شکر میخواد و قهوه و اب(هر سه به نسبت مساوی)
اینقدررر با همزن بزنید تا پف کنه(یه چیزی شبیه سفیده تخم مرغ برای درست کردن کیک)
مورد بعدی اینکه ما با نصف پیمانه انجام دادیم خیلییییی شددرحدی که بقیش رو اگه همون لحظه نخورید دیگه کاریش نمیشه کرد با اینکه توی رسپی میگه تا یک هفته میتونید نگهش داربد ولی باید بگم وقتی نگه میدارید بعد چند ساعت تهش اب م
کلاس آموزش کافی شاپ
آموزش کافی شاپ مجموعه کافه داری برگزار کننده دوره های جامع کافی شاپ با متد بین المللی و بهره مندی
کلاس های جامع کافی شاپ مجموعه کافه داری در یک بازه یکماهه و طی ۷ جلسه ۳ ساعته برگزار میگرد
توی عکس یه آخر هفته ی دو نفره دیده میشد، دوتا خرمالو، دوتا موز، دوتا خوشه انگور، دوتا کروسان، چهارتا بیسکوییت، سس تا شکلات، دوتا لیوان چای و چند شاخه گل رز که زینت داده بود به آخر هفته شون. 
دلم خواست، این حال خوشِ دو نفره رو دلم خواست.
یارم کجایی؟ قراره با یه اتفاق جالب همدیگه رو ببینیم و منو یه دختر عاقل ببینی یا اینکه قراره منو با کله شقی هام ببینی و عاشق همینی که هستم بشی؟ 
کسی قراره بهت معرفیم کنه؟ با دیدن کدوم عکسم دلتو بهم میبازی؟ 
نمید
کلاس آموزش کافی شاپ
آموزش کافی شاپ مجموعه کافه داری برگزار کننده دوره های جامع کافی شاپ با متد بین المللی و بهره مندی
کلاس های جامع کافی شاپ مجموعه کافه داری در یک بازه یکماهه و طی ۷ جلسه ۳ ساعته برگزار میگرد
یکسال پیش در چنین روزی، یک بله تو گفتی و یک بله من گفتم. دست در دست هم گذاشتیم، عکس گرفتیم. موقع عکس هر چه با دست من کلنجار رفتی که بلکه درست دستت را بگیرم که در عکس خوب بیوفتد، آخر هم نشد. تا الان هم تلاش‌هایت برای ژست دادن به دست‌های من ادامه داشته اما متاسفانه توفیقی در این زمینه حاصل نشده است.
یکسال پیش بود، روی همان لباس‌هایی که برای مهمانی تنت کرده بودی، مانتویی پوشیدی و با همان شلوار گلبهی‌ات رفتیم عکس سه در چهار گرفتیم. فردایش می‌خوا
 توی عکس یه آخر هفته ی دو نفره دیده میشد، دوتا خرمالو، دوتا موز، دوتا خوشه انگور ، دوتا کروسان، شش تا شکلات، چهار تا بیسکوییت، دوتا لیوان چای، یه کاسه تخمه و چندشاخه گل رز که زینت داده بود به این آخرهفته.
دلم خواست، این حال خوش دو نفره بودن رو دلم خواست. 
یارم کجایی؟ کجا قراره ببینمت؟ با یه اتفاقِ جالب باهات روبرو میشم و منو یه دختر عاقل میبینی که عاشقش میشی یا قراره با کله شقی هام منو ببینی و عاشق همینی که هستم بشی؟ کسی قراره بهت معرفیم کنه؟ ب
طرز تهیه اسپرسو با دستگاه اسپرسو ساز به همراه فیلم آموزشی رو با هدف آشنایی همراهان عزیز فنجونت با قسمت‌های مختلف دستگاه اسپرسو و نکات کاربردی استفاده از دستگاه واسه گرفتن اسپرسو استاندار آماده کردیم. البته توی راهنما در مورد فوم گیری شیر هم صحبت کردیم و در نهایت مراحل درست کردن لاته دلچسب و با هم مرور می‌کنیم.
ادامه مطلب
کروسان نوعی نان فرانسوی بسیار خوشمزه و پای ثابت صبحانه‌های این کشور است.
نان کروسان از نان‌های سنتی فرانسه است که انواع گوناگونی دارد. این نان را به راحتی می‌توانید در منزل تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید. برای آشنایی با طرز تهیه کروسان با مجله دلتا همراه باشید.
مواد لازم تهیه کروسان :
آرد: یک و نیم پیمانه
شکر: ۲ قاشق غذاخوری
شیر: یک چهارم لیوان
خمیر مایه فوری: یک قاشق چای‌خوری
آب ولرم: یک چهارم لیوان
کره: ۱۵۰ گرم
زرده تخم‌مرغ: ۲ عدد
نمک: یک
برگشت بهم گفت میدونی چیشده؟
گفتم نه.گفت یادته راجع به اونی که عاشقش شده بودم باهات حرف زدم؟
گفتم آره ولی توی دلم مدام میگفتم «تروخدا بگو همش الکی بود.ایستگات کرده بودم»
گفت باهاش صحبت کردم.میدونستم دوست دختر داره ولی بهش حسم رو گفتم.با اینکه گفت نه ولی من از خودم راضی ام.احساس میکنم حالم بهتره.

فحش و بد و بیراه تووی ذهنم رژه میرفت.از طرفی خوشحال برای اینکه هنوز رویای زندگیم رو کاملا از دست ندادم و هم ناراحت برای اون بدبخت که چه فرشته ای رو از
طرز تهیه فلت وایت

فلت وایت:

طرز تهیه فلت وایت:
بسیاری از افراد براین باور هستند که فلت وایت تفاوت چندانی با لاته ندارد، اما برای دوستان فنجونتی باید اشاره کنیم که این نوشیدنی با لاته متفاوت است و در آن فقط از شیر استفاده می‌کنیم و خبری از فوم شیر نیست.

مواد لازم برای تهیه فلت وایت:

۱/۳ فنجون سرو اسپرسو۲/۳ فنجون سرو شیر فوم گرفته شدهشیر (حجم شیر دو برابر حجم قهوه است)

خلاصه نحوه تهیه فلت وایت به روش ساده:

در ابتدا با موکاپات اسپرسو ر
طرز تهیه فلت وایت

فلت وایت:

طرز تهیه فلت وایت:
بسیاری از افراد براین باور هستند که فلت وایت تفاوت چندانی با لاته ندارد، اما برای دوستان فنجونتی باید اشاره کنیم که این نوشیدنی با لاته متفاوت است و در آن فقط از شیر استفاده می‌کنیم و خبری از فوم شیر نیست.

مواد لازم برای تهیه فلت وایت:

۱/۳ فنجون سرو اسپرسو۲/۳ فنجون سرو شیر فوم گرفته شدهشیر (حجم شیر دو برابر حجم قهوه است)

خلاصه نحوه تهیه فلت وایت به روش ساده:

در ابتدا با موکاپات اسپرسو ر
کف ساز شیر یا همان فوم ساز دستگاهی است برای تهیه فوم و کف از شیر به صورت دستی ، همزن دستی کوچک خوش ساخت وحرفه ای که به راحتی میتوانید به غیر از همزدن شیر برای تهیه خامه سایر نوشیدنی ها را نیز برایتان هم بزند.
فروتر،کف ساز و خامه زن وسیله ای فوق العاده و به صرفه برای درست کردن کف شیر ، هم زدن خامه و حتی پوره کردن میوه… می‌باشد.این دستگاه یک همزن و کف ساز فوق العاده است که با زدن یک دکمه کار شما را راحت می کند.پره‌ی فلزی این همزن می‌تواند به راحت
--- پک جشنواره فروردین ماه شامل:
۲ عدد سوپریم گانودرما
۱ عدد موکا گانودرما
۱ عدد لاته گانودرما
۲ عدد خورش
۱ عددخرما بار
۲ عدد سبوس برنج
۳ عدد ژل ضد عفونی۲۵۰ میلی
۲ عدد آنتی باکتریال
۱ عدد شامپو گانودرما
۲ عدد صابون گانودرما
۱ پک صابون زیبایی
۱ عدد شامپو بدن گانودرما
۲ عدد چای-۱ عدد چای سیلان و ۱ عدد چای عطری
۲ عدد پودر نبات
۱ عدد عسل ۵۰۰ گرمی
۱۰ عدد عطرینه
۱ پک  ۱۲ عددی پودر ژله

--- هدیه پک شامل :
۱ عدد پودر کیک
۱ عدد سبوس برنج
۱ عدد ژل ۱۰۰ میل
22,680,800
بعد سینما، با اینکه خوش مسیر نبود ولی قصد همان کافه ای را کردم که پاتوق(!؟) رضا بود. چندباری عکس هایش را در اینستاگرامش دیده بودم و یادم هست… (کافه من سفارشم را گرفت و حواسم پرت شد، موقع حرف زدن من چهره اش را از صدای ارامم جمع کرده بود و عجله داشت) عرض میکردم و یادم هست توی وبلاگش نوشته بود سیب زمینی ویژه های خوشمزه ای دارد. ان سالها تازه برگشته بودیم تهران و خدا میداند من از رضا در ذهنم چه بتی ساخته بودم. به محض مستقر شدن در تهران اولین جایی که رف
قهوه گانودرما
همانطور که در مقالات گذشته  اشاره شد ،  محدودیتی از نظر شیوه مصرف گانودرما وجود نخواهد داشت اما بالاترین تاثیرگذاری زمانی خواهد بود که قارچ تحت حرارت ملایم قرار بگیرد و پوسته ی کتین آن بشکند . ( مانند دمنوش گانودرما و چای گانودرما ) در این مقاله  نحوه ی تهیه قهوه گانودرما  شرح داده خواهد شد .
گانودرما در سراسر دنیا در جهت درمان و یا پیشگیری استفاده می شود  . از آن جهت که طعم  تلخی دارد ،  غالبا در ترکیب با مواد مختلف مورد استف
نوشیدنی قهوه کورتادو

کورتادو:

مدت زمان آماده‌سازی: ۳ دقیقه
مواد لازم: اسپرسو، شیر
کورتادو قهوه‌ی مورد علاقه‌ی مردم در اسپانیا، پرتغال و امریکای لاتین است که اغلب به عنوان یک نوشیدنی بعد از ظهر از آن لذت می‌برند. این نوشیدنی از اسپرسو تهیه می‌شود و با مقدار کمی‌ شیر گرم کمی رقیق می‌شود و میزان اسید آن کاهش می‌یابد.
شیر استفاده شده برای کورتادو کمی خنک‌تر از ماکیاتو است اما قوام شیر استفاده شده در لاته را دارد. اگر نمی‌توانید بی
نوشیدنی قهوه کورتادو

کورتادو:

مدت زمان آماده‌سازی: ۳ دقیقه
مواد لازم: اسپرسو، شیر
کورتادو قهوه‌ی مورد علاقه‌ی مردم در اسپانیا، پرتغال و امریکای لاتین است که اغلب به عنوان یک نوشیدنی بعد از ظهر از آن لذت می‌برند. این نوشیدنی از اسپرسو تهیه می‌شود و با مقدار کمی‌ شیر گرم کمی رقیق می‌شود و میزان اسید آن کاهش می‌یابد.
شیر استفاده شده برای کورتادو کمی خنک‌تر از ماکیاتو است اما قوام شیر استفاده شده در لاته را دارد. اگر نمی‌توانید بی

این مطلب به آشنایی با انواع دستگاه اسپرسو ساز و نحوه عملکرد های آن ها می پردازد، پس خواندن آن را از دست ندهید.
اگر به یک کافی شاپ یا کافه های سیار می روید و درخواست اسپرسو می کنید ، آنچه برای شما می آورد یک لیوان است که دارای مقدار کمی قهوه بسیار قوی می باشد. قهوه‌ای غلیظ که در چند ثانیه و با فشار بالای آب و با دستگاه اسپرسوساز دم‌آوری می شود و از محبوبیت و شهرت ویژه‌ای در صنعت قهوه  برخوردار است.  بسیاری از ما با این نوع دم‌آوری نه‌تنها
کف ساز وسیله ای است که عموما برای ایجاد کف روی نوشیدنی هایی مثل شیر داغ و قهوه استفاده می شود و از آن می توان به عنوان همزن کوچک نیز استفاده کرد.این همزن دارای یک موتور کوچک در داخل محفظه خود است که عمل گرداندن سر همزن را انجام می دهد. با قرار دادن دو عدد باتری قلمی در داخل جاباتری، دکمه روشن را به جلو هل می دهید و نوک دستگاه که حالت استوانه دوار دارد به چرخش در می آید.
با خرید کف شیر ساز و همزن گتر GATER و اضافه کردن آن به لوازم آشپرخانه خود، طعم
آموزش راه اندازی کافی شاپ
آموزش راه اندازی کافی شاپ، هر آنچه که باید جهت داشتن یک منوی متفاوت برای کافی شاپ خود بدانید را به صورت کامل پوشش می دهد. در این مجموعه شما دستور العمل تهیه انواع نوشیدنی های سرد و گرم را یاد خواهید گرفت. از آنجایی که کافی شاپ های بسیاری در شهرهای مختلف ایران موجود است، پس یکی از مواردی که منجر به موفقیت شما نسبت به سایر رقیبانتان خواهد شد، داشتن یک منوی متفاوت و البته نوشیدنی هایی خوش طعم می باشد. از اینرو ما تصمیم گ
خب قبل از نوشتن خاطرات باید یک سری توضیحات خدمت شما دوستان عزیز ارائه دهم ( چقد کیف میده آدم قلمبه سلمبه حرف بزنه خخخ )
اول باید چند نفرو معرفی کنم 
نفر اول دوست بسیار صمیمیم محمد   که هنوزم با هم دوستیم . فقط برای معرفی گفتم محمد ...  همیشه میگیم ممد . این ممد آقا یک پسریه که همیشه تو فکره . شده ساعتها باهاش حرف میزنیم بعد میگه ها؟ چی گفتین؟؟ خیلی رو مخخخخه ... ممد میکشمت ... ببخشید هیجان زده شدم خخخ . خیلیم با معرفته.
نفر دوم کاوه ، این اقا گاوه عه بب
هات چاکلت نوعی نوشیدنی گرم و مناسب روز های سرد سال است.
هات چاکلت نوعی نوشیدنی ایتالیایی است که تقریباً در همه کافه ها و کافی شاپ ها سرو می‌شود و طرفداران زیادی دارد. این نوشیدنی، گرم و سرشار از انرژی است و از این رو مناسب روزهای پاییز و زمستان است. هات چاکلت را به شیوه کافی شاپ ها در منزل درست کنید و از آن لذت ببرید.
برای آشنایی با طرز تهیه هات چاکلت ایتالیایی با مجله دلتا همراه باشید.
مواد لازم :
شیر: ۲ فنجان
پودر کاکائو: ۲ قاشق غذاخوری
شکلات
مدت هاست حرف دارم برای گفتن. حالا نه حرف خاصیا، منظورم اینه که پست دارم برا نوشتن! اما از زیرش در میرم چون زندگیم رو نامرتبی ها احاطه کردن و من نمیتونم ازشون خلاص شم. از نامرتبی ها. از درس های رو هم شده، از قرار های کنسل شده، رفقای پیچیده شده، دعواهای در نطفه خفه شده، خونه ای که مدت هاست رسیدگی حسابی بهش نشده و فقط چون فردی که توش زندگی میکنه همه چیز رو به جای اولش برمیگردونه و هر چیزی که میخوره حداکثر تا نیم ساعت بعد ظرفش رو میشوره یا آشغالش رو
دستگاه سینی چین ریترکشن برای چیدمان محصول فرم دهی شده از روی نوار بر روی سینی استفاده می شود. دستگاه سینی چین ریترکشن یکی از پرکاربرد ترین محصولات در تولید انواع کیک و بیسکوییت و ویفر و هر چیز دیگری می باشد.
سرعت دستگاه سینی چین ریترکشن با توجه به سرعت خط تولید قابل تنظیم است. عرض دستگاه با توجه به عرض خط تولید از 50 سانتیمتر تا 1.5 متر قابل تغییر است. کاربرد این دستگاه برای چیدمان محصولات خام دونات، کراواسان، اشترودل و شیرینی دانمارکی است.
شرک
هم ارزی عملکردی و رسمی در ترجمه حقوقینوشته شده در 16 فوریه 20194برخی از توییت های TranslationTalk این هفته اصطلاحات هم ارزی عملکردی و هم ارزی رسمی را به من یادآوری کردند. من سالها در مورد این شرایط فکر نکرده ام ، بنابراین فکر کردم حافظه ام را تازه کنم. (این با توئیت های TranslationTalk مخالف نیست - آنها فقط این موضوع را به من گوشزد کردند).
هنگامی که من تدریس ترجمه حقوقی را شروع کردم ، در اواخر دهه 1980 ، در آن روزهای باشکوه که اصلاً کسی اصلاً ترجمه حقوقی را نمی خواس
از قهوه چه چیزی می دانید
خواص
و مضرات قهوه سبز و ترک و تلخ و فوری و گانودرما ، خواص و مضرات قهوه در
طب سنتی برای پوست و مو و لاغری ، خواص قهوه برای پوست صورت و موی سر و
زنان و کبد ، خواص قهوه برای سرماخوردگی و قلب و مردان.
مضرات
قهوه برای کبد و زنان و مردان و کودکان ، مضرات قهوه برای قلب و معده و
کلیه ، مضرات قهوه برای خانم و زنان باردار و زنان شیرده.در این مطلب از پارسی زی سعی نموده ایم به تمام سوالات شما در مورد خواص و مضرات قهوه پاسخ دهیم.
توضی
لیست ظروف کافه
ظروف کافه و کافی شاپ بدون شک یکی از مهمترین خرید هایی است که باید آن را در اولویت
قراردهید. چربا ؟ با سایت کافه داری همراه باشید تا در این مقاله به صورت کامل نکات مهم در
خرید ظروف کافی شاپ را برایتان خواهیم گفت
ظروف مورد نیاز کافی شاپ و کافه
در ابتدا برای شما دسته بندی های اصلی خرید ظروف را خواهیم گفت
و بعد شمارا راهنمایی میکنیم تا بهتر بتوانید برای خرید ظروف تان تصمیم بگیرید
فنجان اسپرسو – کاپ قهوه و اسپرسو
شما برای بخش بار گرم
لیست ظروف کافه
ظروف کافه و کافی شاپ بدون شک یکی از مهمترین خرید هایی است که باید آن را در اولویت
قراردهید. چربا ؟ با سایت کافه داری همراه باشید تا در این مقاله به صورت کامل نکات مهم در
شما برای بخش بار گرم
لیست ظروف کافه
شما برای بخش بار گرم
لیست ظروف کافه
شما برای بخش بار گرم
غذاهای لذیذ هلندی

غذاها و خوراکی‌های خوش‌طعم زیادی در هلند وجود دارند که باید برخی از آن‌ها را حداقل یک‌بار امتحان کرد.
در ادامه فهرستی از خوراکی لذیذی که باید از تست کردن آن‌ها در هلند مطمئن شوید را برایتان نام می‌بریم! غذاهایی هلندی شاید به اندازه غذاهای فرانسوی و چینی شناخته شده نباشند اما در میان آن‌ها طعم‌هایی را خواهید یافت که هرگز از یادتان نمی‌رود.
پوفِرچِس | Poffertjesپوفرچس ها، پن کیک‌های نرم و کوچکی هستند که از خمیر ترش و آرد
قهوه اسپرسو چه نوع قهوه ای است؟
قهوه و دیگر نوشیدنی هایی که بیس قهوه دارند، از پر طرفدار ترین نوشیدنی های جهان هستند. درمیان انواع قهوه های خوش طعم و پر طرفدار، قهوه اسپرسو نامی آشناست. در این مطلب نیز به قصد آشنایی بیشتر، اطلاعاتی جامع در خصوص این قهوه ی پر طرفدار گردآوری شده است.
انواع گوناگون قهوه از جمله قهوه اسپرسو، همگی از دانه ی قهوه به دست می آیند و ماده ی اولیه شان یکی است. اما مراحلی پس از برداشت دانه ی قهوه وجود دارد که در طعم و خاص
بیماری دیابت چیست ؟
اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح دهیم که بیماری دیابت چیست باید بگوییم که مهمترین دلیل ابتلا به بیماری دیابت، میزان پایین ترشح انسولین در بدن است، که توسط پانکراس در بدن ترشح میشود. زمانی که انسولین کافی در بدن ترشح نشود ویا بدن به مقدار انسولینی که ترشح میکند مقاومت نشان دهد، این اتفاق باعث بالا رفتن سطح قند در خون میشود که از آن تحت عنوان دیابت یاد میشود.در واقع بر اثر این اتفاق توانایی بدن در سوخت و ساز گلوکز یا همان قند
انگار همه‌ی هم زمانی ها باید یهو اتفاق می‌افتادن.
لعنت به توئیتر. لعنت به من.
از دل من چه کسی نقش تو را خواهد شست؟  Why I like to be alone؟ هر چه کرده به در بسته خورده؟ فقط هر روز بیشتر ترسیده؟ از ویرگول خوشم اومده؟ "بدم نمیاد یه غلطی توش بکنم؟" بدم نمیاد؟ چقدر بدم اومد اون موقع از این حرف ها. چقدر برخورد بهم. خ گفت کودک درون‌ه. لعنت به کودکی که من فکر می‌کردم بالغ باشه.
کاش می‌رفتم می‌گفتم چقدر بهم برخورده همه چیز. چقدر عصبانی بودم. شاید حل می‌شد همون م
اینستا گفت :    چای خشک داخلی که از همه لحاظ دارای
کیفیت فوق‌العاده خوبی است به کشورهای مطرح اروپایی
نظیر آلمان و فرانسه صادر می‌شود. 

این گیاه در اروپا، در نیمه‌ی دوم قرن شانزدهم میلادی معرفی
شد .بواسطه پرتغالی‌ها ورقیبان تجاری آن‌ها که هلندی‌ها بودند،
مورد تجارت قرار گرفت. نخستین بار در حدود سال ۱۶۰۶ میلادی
بود که هلندی‌ها تجارت این بوته را از چین به هلند آغاز کردند و
خیلی سریع این نوشیدنی به عنوان یک نوشیدنی محبوب  در
بین مردم
 لئونس و لنا - کارل گئورگ بوشنر
شهر ما - تورنتون وایلدر
جایی که عاشق بودیم - جنیفر نیون
منگی - ژوئل اِگلوف
عامه پسند - چارلز بوکوفسکی
برادران سیسترز - پاتریک دوویت
صید قزل‌آلا در آمریکا - ریچارد براتیگان
ستون دنیایم باش - جنیفر نیون
ما دروغگو بودیم - امیلی لاکهارت
النور و پارک - رینبو راول
رهایی از تکبر پنهان - علیرضا پناهیان
چگونه یک نماز خوب بخوانیم - علیرضا پناهیان
زمین بر پشت لاک‌پشت‌ها - جان گرین
روزنکرنتز و گیلدنسترن مرده اند - تام استاپرد
یه فیلم ترسناک دیدم و جرئت ندارم بخوابم ,چراغ روشن گذاشتم و به یکی از دوستام که معمولا شب ها بیداره پیام دادم تا شاید بیدار باشه و باهاش حرف بزنم ترسم کمتر بشه.. اما سین نکرده... تمام مدت فیلم مات و مبهوت بودم و اواخرش تنم می لرزید... . خوب بهتره یچیزایی یادداشت کنم تا ذهنم از فیلم خارج بشه... امروز دیگه بعد دو روز تعطیلی نمیتونستم توی خونه بمونم... دیوارا بهم فشار می اوردن ,زدم بیرون و رفتم سمت کافه ی ارزون اما تمیزی که لاته اش فقط ۴۵۰۰ تومنه ,تا قه
آموزش باریستا بار  یا کافی من در کافی شاپ
آموزش باریستا بار
قهوه یک دانه خوراکی است که از آسیاب شده آن دم نوش تهیه میشود .
این دانه معطر محصول آفریقاست اما با توجه به علاقه مندان زیادی که تمام جهان دارد امروزه در بسیاری از کشور ها کشت میشود و انواع و اقسام نوشیدنی های خوش طعم وخوش عطر آن در منوی تمام کافی شاپ ها خودنمایی میکند.به هر کسی که در تهیه انواع نوشیدنی های مرتبط با قهوه مهارت دارد باریستا بار میگویند.
باریستا بار کیست و چه مهارت های دا
فرانسه در سال ۲۰۱۳ محبوب‌ترین مقصد توریسم عالم و سومی میهن مالامال درآمد از حیث توریسم معرفی شد . 
این در حالی ست که در سال ۱۹۹۸ فرانسه اولی مملکت توریستی عالم , فراتر از اسپانیا , ایالات متحده , ایتالیا , انگلستان , چین و مکزیک قرار داشت . 
این مرزوبوم قشنگ ۳۷ جاذبه توریسم ثبت شده در فهرست ارثیه جهانی یونسکو دارااست . 
از عارضه ها ثبت این رکوردها میتوان به تجهیزات شهرهای فرهنگی فرانسه ( پاریس , تولوز , استراسبورگ , بوردو , لیون ) , حاشیه دریا دریا
شاید در کافه‌گردی‌های صبحگاهی، صبحانه‌های متفاوتی را امتحان کرده باشید. در اینجا با معروف‌ترین آنها آشنا می‌شوید.

بیشتر افراد صبحانه خوردن را دوست دارند و از آن لذت می‌برند. صبحانۀ هر کشوری با توجه به ذائقۀ مردمش، متفاوت است. حتی در برخی کشورها، صبحانۀ مردم در مناطق و شهرهای مختلف با هم فرق دارد.
 صبحانه کامل انگلیسی

صبحانۀ اصیل و مقوی انگلیسی که خیلی هم معروف است، شامل لوبیا، سوسیس، بیکن، نیمرو، قارچ، کوکو سیب زمینی کلاسیک انگ
آیا نمی دانید چه نوع قهوه ای نیاز دارید؟ در این متن سعی براین داشته ایم تا اطلاعات مورد نیاز در زمینه خرید قهوه را برای شما فراهم آوریم، تا بتوانید به راحتی برای خرید قهوه خود تصمیم بگیرید. البته تا فراموش نکردم این نکته را یاد آوری کنم که احتمالا یکی از ابزار های تهیه قهوه در خانه شما وجود دارد، که باید بر حسب آن ابزار قهوه خود را خریداری کنید!
در بخش زیر توضیحاتی مختصر پیرامون قهوه را آورده ایم! که اصلا قهوه چیست؟!
میوه قهوه:
میوه ای که در تصو

کم خونی و گانودرما

View this post on Instagram

دقت بفرمائید که برای هر بیماری، بی نهایت مهم است که نوع گانودرمای مختص به همان بیماری(#موکا#لاته#سوپریم#هاتچاکلت) را با در نظر گرفتن جوانب(مصرف دارو، چندین بیماری با هم داشتن و...) جهت پیشگیری، تسکین و بهبود بیماری، مصرف بفرمائید.پس جهت مشاوره و سفارش گانودرما، با ما تماس بگیرید. 09178901363 #شیراز @Ganoderma_zendegi_1400 #گانودرما#راز#زندگی #معجزه#جوانی #اکسیر#سلامتی #پادشاه#گیاهان پیج اینستاگرام و کانا
تهیه گانودرما

تهیه گانودرما

دقت بفرمائید که برای هر بیماری، بی نهایت مهم است که نوع گانودرمای مختص به همان بیماری(#موکا#لاته#سوپریم#هاتچاکلت) را با در نظر گرفتن جوانب(مصرف دارو، چندین بیماری با هم داشتن و...) جهت پیشگیری، تسکین و بهبود بیماری، مصرف بفرمائید.پس جهت مشاوره و سفارش گانودرما، با ما تماس بگیرید. 09178901363 #شیراز @Ganoderma_zendegi_1400 #گانودرما#راز#زندگی #معجزه#جوانی #اکسیر#سلامتی #پادشاه#گیاهان پیج اینستاگرام
گانودرما، پاکسازی و محافظ کبد

دقت بفرمائید که برای هر بیماری، بی نهایت مهم است که نوع گانودرمای مختص به همان بیماری(#موکا#لاته#سوپریم#هاتچاکلت) را با در نظر گرفتن جوانب(مصرف دارو، چندین بیماری با هم داشتن و...) جهت پیشگیری، تسکین و بهبود بیماری، مصرف بفرمائید.پس جهت مشاوره و سفارش گانودرما، با ما تماس بگیرید. 09178901363 #شیراز @Ganoderma_zendegi_1400 #گانودرما#راز#زندگی #معجزه#جوانی #اکسیر#سلامتی #پادشاه#گیاهان پیج اینستاگرا
گانودرما و بهبود زخم دیابت

مراحل بهبود زخم دیابت با گانودرما به اعداد توجه بفرمائید. دقت بفرمائید که برای هر بیماری، بی نهایت مهم است که نوع گانودرمای مختص به همان بیماری(#موکا#لاته#سوپریم#هاتچاکلت) را با در نظر گرفتن جوانب(مصرف دارو، چندین بیماری با هم داشتن و...) جهت پیشگیری، تسکین و بهبود بیماری، مصرف بفرمائید.پس جهت مشاوره و سفارش گانودرما، با ما تماس بگیرید. 09178901363 #شیراز @Ganoderma_zendegi_1400 #گانودرما#راز#زندگی #مع
کاربرد گانودرما در سلامتی

دقت بفرمائید که برای هر بیماری، بی نهایت مهم است که نوع گانودرمای مختص به همان بیماری(#موکا#لاته#سوپریم#هاتچاکلت) را با در نظر گرفتن جوانب(مصرف دارو، چندین بیماری با هم داشتن و...) جهت پیشگیری، تسکین و بهبود بیماری، مصرف بفرمائید.پس جهت مشاوره و سفارش گانودرما، با ما تماس بگیرید: 09178901363 #شیراز #گانودرما#راز#زندگی #معجزه#جوانی #اکسیر#سلامتی #پادشاه#گیاهان پیج اینستاگرام و کانال
جوانی سلول های پوست و بدن با گانودرما

ترمیم و بازسازی سلول های پوستی با گانودرما دقت بفرمائید که برای هر بیماری، بی نهایت مهم است که نوع گانودرمای مختص به همان بیماری (#موکا#لاته#سوپریم#هاتچاکلت) را با در نظر گرفتن جوانب(مصرف دارو، چندین بیماری با هم داشتن و...) جهت پیشگیری، تسکین و بهبود بیماری، مصرف بفرمائید. پس جهت مشاوره و سفارش گانودرما، با ما تماس بگیرید. 09178901363 #شیراز #گانودرما#راز#زندگی #معجزه#جو
ردیف

عنوان

نویسنده

رده اصلی

1

احتیاط کنید
سرتان به لوستر نخورد

رسول یونان

800

2

آن مرد با باران می آید

وجیهه سامانی

800

3

با تو آرومم

اعظم طیاری

800

4

برف‌سوزی

ناهید فرامرزی

800

5

خاطرات
بارانی

سیده‌خدیجه
حسینی

800

6

خاطرات سفیر

نیلوفر شادمهری

300

7

خنده‌های
نخودی

احمد عربلو

800

8

زغال سر
هان ما شاهد قهوه روند قهوه قرنهاست که می رود ، اما چندین دهه گذشته واقعاً دوره رشد و تکامل برای صنعت جهانی قهوه بوده است.برای این وبلاگ ، ما می خواهیم به سه روند ، حرکات یا "معمولاً" امواج "از تجربه های قهوه که در چند سال گذشته تکامل یافته اند ، توجه کنیم. بدون شک با هر سه موج قهوه مواجه شده اید ، اما شاید آن را متوجه نشده باشید.این امواج قهوه مربوط به کیفیت لوبیا ، روشهای تهیه و تعداد کمی از عناصر دیگر است. با آموختن در مورد آنها ، می توانید بطور
شور مناجاتی فوق العاده زیبا
شب 25 محرم 98
مصلی شهر ساری
مهدی رعنایی
هر کسی که اومده زیر پرچم

متن و سبک این شور مناجاتی
زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون

متن مداحی:

هر
کسی که اومده زیر پرچم   منتشو سر روضه
نزاره

ما
نبودیم روضه بود و میمونه  روضه به ما
احتیاجی نداره

این جلسات دست حضرت
زهراس  پس خودشم خرجشو میرسونه

من
نباشم نوکر اینجا زیاده  کار حسین رو زمین نمیمونه

رفیق
هیئتی نکنه با کارامون وصله ناجور بشیم

تو
لباس نوکری یه لحظه
پاریس دوستت دارم
پرسه در پاریس : قبل از غروب
فرانسه از آن کشورهایی است که هر کس دلیلی  برای سفر به این کشور دارد ، تاریخ ،  ادبیات ، ورزش ، سینما و ...
برنامه سفرم را جوری چیده بودم که از آمستردام در هلند به پاریس بروم و از پاریس به رم و با ایتالیا به سفر یک ماهه ام  در اروپا خاتمه دهم .
ساعت 10 صبح آمستردام را به مقصد پاریس ترک کردم ، قطارسریع السیر بهترین راه بود و فاصله 550 کیلومتری این دو شهر را در 3:41 دقیقه طی میکرد .راس ساعت  1:41 به پاریس رسیدم ،
در این مقاله میخواهیم به نکات مهمی راجع به خرید قهوه بپردازیم. امید است مطالب مفیدی را درباره خرید قهوه کسب کنید.همچنین میتوانید بعد از کسب اطلاعات به اینجا برای خرید آنلاین قهوه مراجعه نمایید.

در این مطلب یاد میگیریم :
چهار خاصیت مهم قهوه 
محبوبیت قهوه
خرید دانه قهوه ( آسیاب نشده)
خرید قهوه از نوع فوری 
کپسول های قهوه
خرید قهوه به صورت گوناگون
توجه به نام های گوناگون در خرید قهوه
نکاتی که در هنگام خرید قهوه ترک باید بدانید.
خرید قهوه
4خاصی
ماچا یک شکل از چای سبز پودری است که در مراسم چای ژاپنی استفاده می شود. اخیرا در ایالات متحده آمریکا در انواع نوشیدنی ها، دسرها و سایر شکل ها ظاهر شده است. ماچا تاثیرات مثبتی بر روی سلامتی دارد.
بیشتر انواع چای سبز به صورت دمکرده آماده می شوند. و ما آب آشامیدنی را که در آن برگ چای خیس شده است، می نوشیم. چای ماچا به پودر تبدیل می شود و با آب گرم مخلوط می شود، بنابراین برگ ها را هم می خوریم.
مطالعات نشان می دهد که چای سبز آنتی اکسیدان هایی را که برا
اگر شما هم به دنبال کاهش وزن باشید حتما فکر خوردن دمنوش لاغری به ذهنتان خطور کرده است و تبلیغات زیادی در این زمینه دیده اید. چای ها و دمنوش لاغری ادعا دارند به سم زدایی و کاهش وزن بدن کمک می کنند. اما مدارکی که گواه این ادعا باشند، وجود ندارد. در این مقاله به طور کامل تاثیر دمنوش های لاغری و ترکیبات آنها را بررسی می کنیم. چای و دمنوش های لاغری که غالبا با اسامی (slimming tea ) یا (weight-loss tea ) شناخته می شوند بر پایه گیاه دارویی سنا که سازمان غذا و دارو آمر
۱۰ فیلم عاشقانه که باید دید
در سری مقالات ۱۰ فیلم عاشقانه که باید دید سعی میکنیم هر چند وقت ۱۰ فیلم در ژانر رمانتیک و عاشقانه را معرفی کنیم که هم ارزش دیدن زیادی دارند و هم شما از دیدن آن ها  و هم ما از معرفی کردنشان پشیمان نشویم.
از اونجایی که هیچ مقاله ای کامل نیست از شما میخوایم با نظرات خودتون فیلم های دیگه رو معرفی کنید و یا مقالات خودتون رو در گروهای فروم با بقیه به اشتراک بگذارید.
در ادامه ۱۰ فیلم برتر در ژانر عاشقانه را از دیدگاه سایت یک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها